Jan Čumpelík - Dívka s husou

Olej na kartonu, 74x60 cm. Signováno vpravo dole Čumpelík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

301315. Dívka s husou
Dražba ukončena:08.10.2019 20:27:06
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč