Jan Čumpelík - Bohatá kytice

Olej na kartonu, 65x50 cm. Signováno vlevo dole J. Čumpelík. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1895 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

301370. Bohatá kytice
Dražba ukončena:10.10.2019 20:51:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč