Jan Černoš - Gotika

Litografie, 11x16,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Černoš. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1982
Výtvarník, grafik. Studoval na PedF Univerzity Hradec Králové český jazyk a výtvarnou výchovu. Pracuje jako středoškolský pedagog. Ve své volné tvorbě se zabývá zejména exlibris a volnou grafikou, používá techniky leptu, suché jehly, mezzotinty, akvatinty, rytiny, Věnuje se také grafickým úpravám knih. Je členem UVU ČR a Spolku sběratelů a přátel exlibris v Praze.

45970. Gotika
Dražba ukončena:10.06.2020 20:52:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč