Jan Brukner - Únava

Vosková tempera na kartonu, 34x49 cm. Signováno vpravo dole Brukner 43. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vystaveno v umělecké síni Melantricha.

o autorovi: 1906 – 1969
Malíř, kreslíř. Studoval na UMPRUM v Praze a na AVU v Praze. Pracoval jako vedoucí oddělení grafiky na Škole uměleckých řemesel v Brně. Zabýval se figurální malbou, ale také užitou grafikou a knižní grafikou (byl odborníkem na písmo a typografii), působil jako jevištní výtvarník.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7100 Kč

top
89340. Únava
Zbývá:2 dnů, 20 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč