Jan Brukner - Tři ženy

Tempera, 49x34 cm. Signováno vlevo dole Brukner 42. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 – 1969
Malíř, kreslíř. Studoval na UMPRUM v Praze a na AVU v Praze. Pracoval jako vedoucí oddělení grafiky na Škole uměleckých řemesel v Brně. Zabýval se figurální malbou, ale také užitou grafikou a knižní grafikou (byl odborníkem na písmo a typografii), působil jako jevištní výtvarník.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7100 Kč

300555. Tři ženy
Dražba ukončena:04.09.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč