Jan Brukner - Akt ve čtverci

Tempera, 70x70 cm. Signováno vpravo dole Brukner 34. Rám, kslo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 – 1969
Malíř, kreslíř. Studoval na UMPRUM v Praze a na AVU v Praze. Pracoval jako vedoucí oddělení grafiky na Škole uměleckých řemesel v Brně. Zabýval se figurální malbou, ale také užitou grafikou a knižní grafikou (byl odborníkem na písmo a typografii), působil jako jevištní výtvarník.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7100 Kč

29143. Akt ve čtverci
Dražba ukončena:28.02.2019 20:53:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč