Jan Benda - Zelená krajinka

Olej na kartonu, 31x26 cm. Monogramováno vpravo dole J.B. Rámováno.

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

78843. Zelená krajinka
Dražba ukončena:29.06.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč