Jan Benda - Zátiší se džbánem

Olej na kartonu, 30x21 cm. Monogramováno vpravo dole J.B. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

85242. Zátiší se džbánem
Dražba ukončena:27.10.2022 22:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč