Jan Benda - Zátiší s rybami

Olej na desce, 69x48 cm. Monogramováno vpravo dole J. B. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

112795. Zátiší s rybami
Dražba ukončena:27.03.2024 21:01:02
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč