Jan Benda - Zátiší s ovocem

Olej na papíře. 21x26 cm. Monogramováno vpravo dole J. B. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

303861. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:03.03.2020 20:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč