Jan Benda - Zátiší s ovocem

Olej na desce, 47x55 cm. Monogramováno vlevo dole J. B. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

113241. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:17.03.2024 21:10:54
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč