Jan Benda - Zátiší s houslemi

Olej na kartonu, 38x20 cm. Monogramováno vlevo dole JB. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

21501. Zátiší s houslemi
Dražba ukončena:28.06.2018 20:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč