Jan Benda - Zátiší s cibulí a česnekem

Olej na plátně, 22x30 cm. Signováno vpravo dole Jan Benda 42. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

51762. Zátiší s cibulí a česnekem
Dražba ukončena:28.10.2020 22:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč