Jan Benda - Surrealistická postava

Kresba tužkou, 18x12 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo. Z majetku Josefa Sudka.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

61536. Surrealistická postava
Dražba ukončena:15.07.2021 21:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč