Jan Benda - Kubistické zátiší s dýmkou a hroznem

Kvaš. 20x22 cm. Signováno vpravo dole Jan Benda. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

39895. Kubistické zátiší s dýmkou a hroznem
Dražba ukončena:29.01.2020 21:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč