Jan Benda - Kubistické zátiší

Olej na kartonu, 19x24 cm. Signováno vpravo dole Jan Benda. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

81369. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:28.07.2022 22:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč