Jan Benda - Kubistické zátiší

Olej na kartonu, 22x26cm. Signováno vpravo dole Jan Benda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

42477. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:26.03.2020 20:26:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč