Jan Bedřich Minařík - Továrnička v krajině

Kresba tužkou, 50x39 cm. Signováno vpravo dole J. Minařík. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1862, Praha - 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

58050. Továrnička v krajině
Dražba ukončena:14.04.2021 19:56:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč