Jan Bedřich Minařík - Muchomůrky v lese

Olej na kartonu, 19x24 cm. Signováno vlevo dole Minařík. Rám.

o autorovi: 1862, Praha - 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

23823. Muchomůrky v lese
Dražba ukončena:01.11.2018 19:23:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč