Jan Bedřich Minařík - Anežský klášter

Olej na plátně, 60x44 cm. Signováno vlevo dole Minařík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1862, Praha - 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

58515. Anežský klášter
Dražba ukončena:28.04.2021 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč