Jan Bauch - Ženský akt

Litografie 41/100, 44x31 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Bauch 1953. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

47079. Ženský akt
Dražba ukončena:15.07.2020 22:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč