Jan Bauch - Ženský akt

Litografie, 25x17 cm. Signováno dole uprostřed Jan Bauch. Rám, sklo.

Pozn.: Dílo pochází z poůstalosti nakladatele F.J. Müllera.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

20285. Ženský akt
Dražba ukončena:30.05.2018 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč