Jan Bauch - Zátiší s lahví a ovocem

Olej na kartonu, 63x82 cm. Signováno vpravo dole Jan Bauch 1953. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

27161. Zátiší s lahví a ovocem
Dražba ukončena:30.01.2019 21:01:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč