Jan Bauch - Soubor 3 litografií

Litografie, od 40x19 po 38x46 cm. Všechny signovány Jan Bauch. Rámy. 1xRám, pasparta, 2x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy poškozeny, Pasparty mírně zašpiněny.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

20354. Soubor 3 litografií
Dražba ukončena:30.05.2018 21:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč