Jan Bauch - Smutný klaun

Kombinovaná technika, 47x42 cm, signováno vpravo dole Jan Bauch, paspartováno, nerámováno.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

12268. Smutný klaun
Dražba ukončena:20.09.2017 19:18:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč