Jan Bauch - Salome

Olej na kartonu, 38x29 cm. Signováno vpravo dole Jan Bauch 46. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější signatura.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

posouzeno znalcem
125393. Salome
Zbývá:32 dnů, 20 hodin
Konec dražby:31.10.2024 22:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč