Jan Bauch - Postavy

Kombinovaná technika, 15x16 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

53593. Postavy
Dražba ukončena:16.12.2020 22:21:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč