Jan Bauch - Odysseus V

Kvaš, 39x27 cm. Signováno vlevo dole Jan Bauch 1971. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

304743. Odysseus V
Dražba ukončena:09.05.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč