Jan Bauch - Náboženský motiv

Litografie, číslováno 131/500, 48 x 32 cm. Signováno vpravo dole Jan Bauch, datováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

68727. Náboženský motiv
Dražba ukončena:24.11.2021 21:35:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč