Jan Bauch

67620. Lodě

popis: Olej na plátně, 41x50 cm. Signováno vpravo dole Jan Bauch. Rámováno.

Pozn.: Přiloženo Uměleckohistorické posouzení PhDr. Rey Michalové, PhD. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1898 - 1995
Narodil se v Praze. Nejprve se vyučil řezbářem v otcově dílně, poté studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte, po vojenské službě v ateliéru prof. Brunnera. Následně navštěvoval grafickou speciálku Maxe Švabinského na AVU. Byl malířem, grafikem, ilustrátorem a sochařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

zbývá: 14 dnů, 14 hodin

konec dražby: 03.11.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 2 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 35 000 Kč