Jan Bauch - Kytice ve váze

Olej na plátně, 69x49 cm. Signováno vlevo nahoře Jan Bauch 1947. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

20544. Kytice ve váze
Dražba ukončena:31.05.2018 20:46:59
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:38 000 Kč