Jan Bauch - Kytice

Litografie, 60x42 cm, signováno vpravo dole Jan Bauch, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

12555. Kytice
Dražba ukončena:21.09.2017 19:05:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč