Jan Bauch - Krajina

Kresba, 17x26 cm, signováno vpravo dole Jan Bauch, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

12459. Krajina
Dražba ukončena:20.09.2017 22:22:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč