Jan Bauch - Kominík

Kombinovaná technika, 21x17 cm. Signováno vpravo dole Jan Bauch 1956 Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

68992. Kominík
Dražba ukončena:25.11.2021 23:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč