Jan Bauch - Karlův most

Zinkografie kolorovaná pastelem, 19x14 cm. Signováno vpravo dole Jan Bauch. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

87039. Karlův most
Dražba ukončena:07.12.2022 22:16:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč