Jan Bauch

62806. Holubice

popis: Suchá jehla, 12x9 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Bauch. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1898 - 1995
Narodil se v Praze. Nejprve se vyučil řezbářem v otcově dílně, poté studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte, po vojenské službě v ateliéru prof. Brunnera. Následně navštěvoval grafickou speciálku Maxe Švabinského na AVU. Byl malířem, grafikem, ilustrátorem a sochařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 2 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen