Jan Bauch - Holubice

Suchá jehla, 12x9 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Bauch. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

62806. Holubice
Dražba ukončena:11.08.2021 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (11.08.2021 20:26:18) 643