Jan Bauch

48108. Dvojice

popis: Litografie, 32x21 cm. Signováno a datováno tužkou vpravo dole Jan Bauch 1993. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1995
Narodil se v Praze. Nejprve se vyučil řezbářem v otcově dílně, poté studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte, po vojenské službě v ateliéru prof. Brunnera. Následně navštěvoval grafickou speciálku Maxe Švabinského na AVU. Byl malířem, grafikem, ilustrátorem a sochařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

dražba ukončena: 17.09.2020 20:08:04

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč