Jan Bauch - Dívčí půlakt

Litografie, 22x16 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Bauch. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

56341. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:25.02.2021 21:44:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč