Jan Bauch - Dívčí akt s rozpaženýma rukama

Barevná litografie, 24x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Bauch. Volný list.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

62947. Dívčí akt s rozpaženýma rukama
Dražba ukončena:11.08.2021 22:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč