Jan Bauch - Dívčí akt s rozpaženýma rukama

Litografie, 25x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Bauch. Volný list.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

120923. Dívčí akt s rozpaženýma rukama
Dražba ukončena:04.08.2024 21:13:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč