Jan Bauch - Dívčí akt

Akvarel, 27x12 cm. Signováno vpravo dole Jan Bauch. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

posouzeno znalcem
114456. Dívčí akt
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč