Jan Bauch - Bohatá kytice

Detail položky

Detail položky

Tempera na kartonu, 48x43 cm. Signováno vpravo dole Jan Bauch 1982. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 64 cm

 

o autorovi: 1898 - 1995
Narodil se v Praze. Nejprve se vyučil řezbářem v otcově dílně, poté studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte, po vojenské službě v ateliéru prof. Brunnera. Následně navštěvoval grafickou speciálku Maxe Švabinského na AVU. Byl malířem, grafikem, ilustrátorem a sochařem. Po druhé světové válce vyučoval na VŠUP.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
117635. Bohatá kytice
Dražba ukončena:27.06.2024 20:50:29
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
14 000 Kč 27.06.2024 20:47:29 5629
13 000 Kč 27.06.2024 20:45:01 488
12 000 Kč 27.06.2024 20:44:01 5629
11 000 Kč 27.06.2024 20:42:34 488
10 000 Kč 27.06.2024 20:25:18 5970
9 500 Kč 27.06.2024 19:25:29 488
9 000 Kč 26.06.2024 21:52:04 14640
8 500 Kč 25.06.2024 16:53:33 488
8 000 Kč 25.06.2024 0:28:42 318
7 500 Kč 24.06.2024 21:40:11 488
7 000 Kč limit (24.06.2024 21:40:05) 6491
7 000 Kč 24.06.2024 21:40:06 488
6 500 Kč limit (23.06.2024 10:43:04) 6491
6 000 Kč 23.06.2024 10:43:05 10305
5 500 Kč limit (19.06.2024 23:57:30) 6491
5 000 Kč 19.06.2024 23:57:31 10305
4 900 Kč limit (19.06.2024 23:57:25) 6491
4 800 Kč 19.06.2024 23:57:26 10305
4 700 Kč limit (19.06.2024 23:57:20) 6491
4 600 Kč 19.06.2024 23:57:21 10305
4 500 Kč limit (17.06.2024 13:18:33) 6491
4 400 Kč 17.06.2024 13:18:34 10305
4 300 Kč limit (17.06.2024 13:18:27) 6491
4 200 Kč 17.06.2024 13:18:28 10305
4 100 Kč limit (17.06.2024 13:13:16) 6491
4 000 Kč 17.06.2024 13:13:17 10305
3 900 Kč limit (17.06.2024 13:13:09) 6491
3 800 Kč 17.06.2024 13:13:10 10305
3 700 Kč limit (17.06.2024 13:13:03) 6491
3 600 Kč 17.06.2024 13:13:04 10305
3 500 Kč limit (17.06.2024 13:12:58) 6491
3 400 Kč 17.06.2024 13:12:59 10305
3 300 Kč limit (16.06.2024 22:46:52) 6491
3 200 Kč 16.06.2024 22:46:53 10305
3 100 Kč limit (16.06.2024 19:46:09) 6491
3 000 Kč 11.06.2024 11:00:59 5294