Jan Bauch

62319. Akty

popis: Kombinovaná technika, 26x18 cm. Signováno dole uprostřed Jan Bauch. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta mírně zašpiněna. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1898 - 1995
Narodil se v Praze. Nejprve se vyučil řezbářem v otcově dílně, poté studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte, po vojenské službě v ateliéru prof. Brunnera. Následně navštěvoval grafickou speciálku Maxe Švabinského na AVU. Byl malířem, grafikem, ilustrátorem a sochařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:52:07

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč