Jan Bauch - Akropole

Kombinovaná technika, 20x28 cm. Signováno a datováno dole uprostřed tužkou Jan Bauch 1951. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo 11 katalogů a knih s ilustracemi Jana Baucha.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

48064. Akropole
Dražba ukončena:17.09.2020 19:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč