Jan Bauch - 1968

Olej na kartonu, 22x36 cm. Signováno vlevo dole Jan Bauch 1968. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
77222. 1968
Dražba ukončena:25.05.2022 21:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč