Jan Bauch - Ženský akt

Litografie, 20x14 cm, signováno vpravo dole, pasparta, zaskleno.

1465. Ženský akt
Dražba ukončena:24.09.2014 22:19:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč