Jan Bauch - Zátiší s jablky a hruškami

Olej na plátně, 31x45 cm, signováno vlevo nahoře Jan Bauch 1959, rám.

1898, Praha - 1995, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1915-1917; 1919-1922), kde se učil od profesorů Dítěte a Brunnera). Dále studoval na AVU (1922-25, prof. Švabinský). Studijní pobyty ve Francii a Itálii. Jeho dílo kromě kresby a grafiky zahrnovalo i díla monumentální. Hojně vystavoval u nás i v zahraničí.

Pozn.: V malbě krakeláž. Plátno uvolněné.

2489. Zátiší s jablky a hruškami
Dražba ukončena:28.05.2015 20:56:50
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč