Pálená hlína, 4 ženské akty (výška 27, 34, 24, 25 cm) a 2 mužské busty (výška 16, 15 cm, jedna mírně poškozena - na uchu odštěpek cca 0,8 cm). Nesignováno, jedná se o práce Jana Baucha. Plastiky pocházejí z rodiny Bachova žáka, kterému mistr sám tato díla věnoval.