Jan Bauch - Sekáč II

Kombinovaná technika, 43x26 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1955, nová adjustace (rám, pasoarta, sklo), přiložen štítek ČFVU z původního zarámování.

1421. Sekáč II
Dražba ukončena:24.09.2014 21:37:59
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč