Jan Bauch - Kytice ve váze

Litografie, 85/200, 59x42 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole.

1898, 1995 Praha
Studoval na Uměleckoprůmyslové škole a na grafické speciálce pražské Akademie výtvarných umění u M. Švabinského. Byl členem Umělecké besedy, pak Spolku výtvarných umělců Mánes, v letech 1946-58 působil jako docent na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V roce 1977 byl jmenován národním umělcem. Souběžně s malbou se zabýval sochařstvím.

942. Kytice ve váze
Dražba ukončena:29.01.2014 21:14:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč